
Bardzo dziękuję za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę mieszkańcom
Fajsławic (blok 108A kl. I–III).
W sobotę zapraszam mieszkańców do pomocy parafian z
Fajsławic (blok - kl. IV–VI).
Składam również serdeczne podziękowania mieszkańcom Suchodół za przygotowanie ołtarzy
na procesję Bożego Ciała oraz strażakom za ich służbę podczas uroczystości.

Opłata na wywóz śmieci z cmentarza wynosi
20 zł od grobu
(jest to opłata roczna). Prosimy o wnoszenie opłaty do pana Mariusza.
Przypominamy również o dbaniu o nasze wspólne miejsce wspominania zmarłych porzez
segregowanie śmieci na cmentarzu. To niewiele kosztuje, a dzięki takim niewielkim gestom
to szczególne miejsce będzie czystsze.